crosssearch

Studia apartmány O Kipos

Řecko, Lesbos

Poloha: komplex studií a apartmánů má klidnější polohu mezi olivovými a ovocnými stromy. Nejbližší pláž není organizovaná, pláž s lehátky, slunečníky, barem a vodními sporty se nachází asi 200 m přes silnici, která vede do centra letoviska Molyvos vzdáleném asi 400 m, kde...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komplex apartmánů a studií v nádherné přírodě, v klidném prostředí, nedaleko centra letoviska. Ideální pro rodiny s dětmi, dvojice, pro ty, kteří chtějí být v pěším dosahu malebného městečka Molyvos. Klimatizace v červenci a srpnu v ceně.

Pláž: 200 m od oblázkové pláže

Typ stravy: Bez stravy

Poloha: Komplex studií a apartmánů má klidnější polohu mezi olivovými a ovocnými stromy. Nejbližší pláž není organizovaná, pláž s lehátky, slunečníky, barem a vodními sporty se nachází asi 200 m přes silnici, která vede do centra letoviska Molyvos vzdáleném asi 400 m, kde jsou dispozici taverny, kavárny, bary, obchody. Nedaleko ubytování, u silnice, se nachází malá taverna, mini-market a zastávka autobusu.

Vybavení: 2podlažní budova se 4 studii a 3 apartmány nabízí malou recepci, v zahradě bazén se sladkou vodou, sprchu, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Služby za poplatek: Klimatizace (mimo červenec–srpen, kdy je zdarma) lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty za poplatek na místě.

Ubytování: 2lůžková studia s možností 1 přistýlky mají obývací ložnici s rozkládacím křeslem a kuchyňský kout, individuální klimatizaci (červenec/srpen zdarma), TV, lednici, koupelnu/WC, balkon či terasu. Apartmány pro 2–4 osoby mají oddělenou ložnici s 2lůžkem a obývací pokoj s rozkládacím křeslem a pohovkou.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000