crosssearch

Spiros A Marilena

Řecko, Lesbos

Obrázek není k dispozici

Vilky stojí v kouzelné vesničce Skala Mystegna na východním pobřeží ostrova Lesbos. Spiros a Marilena jsou 2 z 5 nových řadových vil Kyparissis Beach Houses a nacházejí se bezprostředně u pláže. Ubytování: vilky jsou jednopatrové, mají stejnou velikost a liší se pouze...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vilky stojí v kouzelné vesničce Skala Mystegna na východním pobřeží ostrova Lesbos. Spiros a Marilena jsou 2 z 5 nových řadových vil Kyparissis Beach Houses a nacházejí se bezprostředně u pláže.

Ubytování: vilky jsou jednopatrové, mají stejnou velikost a liší se pouze vnitřním vybavením. Obě vilky mají klimatizaci a fantastický výhled na moře.
V přízemí červené vilky Spiros je obývací místnost s kuchyní vybavenou vařičem, troubou s grilem, myčkou, kávovarem, ledničkou a pračkou. V obývací místnosti je krb, gauč (1 lůžko) a samostatné WC. V 1. patře je ložnice, koupelna se sprchou a WC a TV. V případě potřeby je možné využít 3. a 4. lůžko v obytném podkroví, kam je přístup z ložnice po dřevěném žebříku.
V přízemí žluté vilky Marilena je kuchyň vybavená stejně jako ve vilce Spiros. V obývací části jsou 2 rozkládací křesla (spíše pro děti), pohovka a TV. V 1. patře je ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou a WC.

Hodnocení: ideální místo pro dovolenou v klidném prostředí, přímo na břehu moře, vhodné také pro rodinu s dětmi.

Vzdálenost od moře: cca 10 m.

Vzdálenost od vesničky Mystegna: cca 2 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000