crosssearch

Řadový domek se nachází na okraji centra letoviska Petra nedaleko písčito-oblázkové pláže. Přesto, že se dům nalézá v centru, dá se předpokládat klidné prostředí, protože je od hlavní komunikace oddělen chodníkem a společným upraveným prostorem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

řadový domek se nachází na okraji centra letoviska Petra nedaleko písčito-oblázkové pláže. Přesto, že se dům nalézá v centru, dá se předpokládat klidné prostředí, protože je od hlavní komunikace oddělen chodníkem a společným upraveným prostorem. Nedaleko jsou taverny, kavárny a obchody. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravy - možnost dokoupení večeří (taverna Womens Cooperative)

Ubytování

apartmán s jednou oddělenou ložnicí a obývací kuchyní je umístěn v prvním patře, má dva balkóny (výhled na moře a do zadního dvora a zeleně). Ložnice má dvě lůžka a v obytné kuchyni je rozkládací gauč (až dvě pohodlná lůžka). Apartmán je vybaven koupelnou s vanou, WC a pračkou, TV a klimatizací (za příplatek). Kuchyňský kout je dobře vybavený (el. vařič, lednička s mrazákem, el. trouba a základní nádobí). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Hodnocení

největší předností ubytování je jeho vynikající poloha v blízkosti pláže. Doporučujeme nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro páry, které upřednostňují pohodlný dosah pláže a centra letoviska Petra.

Vzdálenosti

od pláže: cca 65 m od centra letoviska Petra: cca 150 m

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000