crosssearch

Plaza II

Řecko, Lesbos

Studia se nacházejí v letovisku Anaxos. Na písečnou pláž vzdálenou cca 350m se dostanete uličkami, které vedou okolo vilek s udržovanými zahradami plných různobarevných květů. Díky poloze téměř v centru letoviska máte vše na dosah - taverny, minimarkety, obchůdky se suvenýry...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Studia se nacházejí v letovisku Anaxos. Na písečnou pláž vzdálenou cca 350m se dostanete uličkami, které vedou okolo vilek s udržovanými zahradami plných různobarevných květů. Díky poloze téměř v centru letoviska máte vše na dosah - taverny, minimarkety, obchůdky se suvenýry nebo kavárny. Pokud se budete chtít vydat do některého ze sousedních letovisek nebo do hlavního města, zaveze vás tam místní autobus, jehož zastávka je nedaleko. Letiště je vzdálené cca 60 km.

Pláž

hezká písečná pláž cca 350 m, lehátka a slunečníky za poplatek

Ubytování / Vybavení

útulná prostorná studia po rekonstrukci pro 2-3 osoby, koupelna (WC, sprcha), kuchyňský kout se základním nádobím, lednička, TV, klimatizace (za příplatek), balkon / terasa.

Stravování

bez stravy

Náš názor

studia s možností využití bazénu doporučujeme především pro ty, kteří vyhledávají dovolenou v klidném prostředí a pro rodiny s dětmi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000