crosssearch

Petra

Řecko, Lesbos

Hotel stojící v centru letoviska je vhodný pro klienty, kteří touží poznat noční život. Nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. Písečná pláž situovaná přes silnici je vzdálená od hotelu 30 m. Lehátka a slunečníky za poplatek. Možnost vodních sportů na pláži za poplatek.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel stojící v centru letoviska je vhodný pro klienty, kteří touží poznat noční život. Nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou.

Pláž:
Písečná pláž situovaná přes silnici je vzdálená od hotelu 30 m. Lehátka a slunečníky za poplatek. Možnost vodních sportů na pláži za poplatek.

Poloha:

Hotel Petra stojí v centru městečka Petra, obklopen obchody, restauracemi a tavernami. Moře je vzdálené cca 30 m přes místní komunikaci. Petra má poměrně rušný večerní život, večer si na zdejší promenádě můžete dát v tradičních tavernách čerstvou rybu nebo v ouzeriích výtečné lesboské víno.

Stravování:

Polopenze. Snídaně podávané formou kontinentálního bufetu, večeře servírované.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje (některé s výhledem na moře) mají vlastní sociální zařzení (WC, sprcha), telefon, balkon. Klimatizace červenci a srpnu zdarma.

Vybavení:

Jednoduchý hotel je vybaven recepcí a venkovní restaurací. Je možné využívat bazén hotelu Sunset cca. 850 m, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000