crosssearch

Přímo na pláži města Molyvos, kterou tvoří převážně malé kamínky a má organizované i neorganizované části, stojí hotel Olive Press. Do centra resortu se dá dostat ani ne po 100 m chodníkem při pláži a plážových restauracích. Jak naznačuje i název hotelu – vznikl ze staré...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 41 pokojů

Přímo na pláži města Molyvos, kterou tvoří převážně malé kamínky a má organizované i neorganizované části, stojí hotel Olive Press. Do centra resortu se dá dostat ani ne po 100 m chodníkem při pláži a plážových restauracích. Jak naznačuje i název hotelu – vznikl ze staré lisovny oliv, důkazem toho je i starý komín v jeho areálu. Originální starší budova dnes funguje jako recepce s lobby a s barem. Na typických řeckých židličkách si můžete vybrat, zda si vaši kávu vychutnáte venku s výhledem na moře, nebo se ukryjete do chládku pod stromy na prostorném dvorku. Na trávě najdete zaparkovanou malou loď, ze které vám kdykoliv nabídnou lahodný nápoj – funguje totiž jako bar. Díky poloze hotelu se můžete sami rozhodnout, jestli se vykoupete ve slané mořské vodě a budete oddychovat na kamíncích nebo skočíte do bazénu, či se usadíte v trávě – určitě nebudete potřebovat žádnou obuv. Hotelová restaurace je nejznámější z celého Molyvosu a nabízí kouzelný výhled na západ slunce.

Ubytování: 2-3 lůžkové pokoje s individuální klimatizací (možnost 4. extra lůžka pro dítě), koupelna (sprcha/WC), lednička, fén, televizor, trezor za příplatek. Hotel má několik pokojů s výhledem na moře (za příplatek), kde se hosté cítí jakoby jim mořské vlny vyprávěly pohádky na dobrou noc, nebo pokoje s výhledem do dvora a na okolí s příjemným chládkem celý den. Některé pokoje jsou bez balkónu, avšak tuto skutečnost není třeba vnímat jako handicap – velká terasa a i celý komplex má tolik možností na romantické posezení a relaxování, že návštěvníci obvykle ani netráví čas na pokoji. Studia jsou vybavená stejně, mají však i základní kuchyňku.

 

Hotel akceptuje i hosty s domácími miláčky.

Vybavení: recepce s TV/SAT, bar na pláži, restaurace, parkoviště, bazén. Velká plocha u bazénu má lehátka, slunečníky a plážové ručníky – pro hosty zdarma. Tenis, vodní sporty na nedaleké pláži.

Stravování: polopenze – snídaně formou bohatého bufetu, servírovaná večeře – 3 chody (salát, hlavní jídlo – výběr ze tří možností, dezert).

Náš Názor: úplně blízký kontakt s mořem. V tomto hotelu se hosté cítí originálně jako Řekové – jen oni mívají domy tak blízko u vody. Hotel s vysokou úrovní služeb s velmi příjemným personálem.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000