crosssearch

Nicolas

Řecko, Lesbos

2 - 3 lůžka vlastní stravování Poloha: Nicolas má 2 budovy a je postaven v klidné oblasti ve starém centru městečka Petra. Na hlavní malé náměstí s tavernami, kavárnami a obchody se dostanete ani ne za 5 min. Na pobřežní promenádu je to také blízko a na krásnou městskou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 3 lůžka
vlastní stravování

Poloha: Nicolas má 2 budovy a je postaven v klidné oblasti ve starém centru městečka Petra. Na hlavní malé náměstí s tavernami, kavárnami a obchody se dostanete ani ne za 5 min. Na pobřežní promenádu je to také blízko a na krásnou městskou pláž, která patří k nejkrásnějším na ostrově Lesbos, se dostanete asi za 5 min.

Ubytování: standardní 2 a 3lůžková studia jsou v přízemí nebo v 1. patře. Jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, klimatizací (za příplatek), sprchou, WC a fénem. Balkóny studií v 1. patře směřují do klidného dvorku a k protější budově. Studio v přízemí má terasu na opačnou stranu, která Vám poskytne klidné posezení a soukromí. Na dvoře mezi oběma budovami je velký stůl pro společné posezení. Rodina majitele žije v sousedství.

Hodnocení: příjemné ubytování v klidném prostředí a přitom velmi blízko moře a centra městečka.

Vzdálenost od centra: cca 100 m.
Vzdálenost od malé oblázkové pláže: cca 40 m.
Vzdálenost od městské pláže: cca 380 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000