crosssearch

Nancy

Řecko, Lesbos

Dobře udržovaná ubytovací kapacita nedaleko krásné písčité pláže s možností využití bazénu a stravy v hotelu Anaxos. V apartmánu možnost ubytování až 3 dětí s rodiči. Pravidelné autobusové spojení do městečka Molyvos. Letovisko: Anaxos Večeře: servírované za příplatek...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dobře udržovaná ubytovací kapacita nedaleko krásné písčité pláže s možností využití bazénu a stravy v hotelu Anaxos. V apartmánu možnost ubytování až 3 dětí s rodiči. Pravidelné autobusové spojení do městečka Molyvos.

Letovisko: Anaxos

Večeře: servírované za příplatek

Poloha: budova se nachází v letovisku Anaxos nedaleko dlouhé písčité pláže a centra letoviska. V letovisku nabídka restaurací, taveren, obchodů. Cca 350 m od autobusové zastávky, pravidelné autobusové spojení Anaxos – Molyvos.

Vybavení: 2podlažní budova se studii a apart­mány Nancy. Ve vzdálenosti cca 70 m směrem k pláži se nachází hotel Anaxos, u kterého mohou klienti využívat bazén a lze zde zajistit snídaně, večeře či polopenzi za příplatek.

Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.

Ubytování: 2lůžková studia s jednou přistýlkou a apartmány pro 2–5 osob (s oddělenou ložnicí) mají koupelnu se sprchou/ WC, kuchyňský kout se základním vybavením, lednici, balkon či terasu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000