crosssearch

Kapacita: 30 pokojů Hotel Molyvos I. byl postaven v tradičním ostrovním stylu – kamenná budova se dřevěnými okenicemi dokonale ladí s koloritem kouzelného Molyvosu. Nachází se v sousedství hotelu Olive Press a od organizované kamínkové pláže vzdálené ani ne 10 m ho dělí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 30 pokojů

Hotel Molyvos I. byl postaven v tradičním ostrovním stylu – kamenná budova se dřevěnými okenicemi dokonale ladí s koloritem kouzelného Molyvosu. Nachází se v sousedství hotelu Olive Press a od organizované kamínkové pláže vzdálené ani ne 10 m ho dělí jen pobřežní cestička. Recepce i lobby bar jsou rovněž z kamene a hotel nezapře domácký styl. Do 3 km vzdáleného Eftalou, kde stojí bratrský hotel Molyvos II., jezdí zdarma i hotelový autobus.

Ubytování: útulné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s koupelnou/WC, fénem, TV/SAT, ledničkou, telefonem, rádiem, klimatizací a balkónem s výhledem na moře nebo na byzantský hrad, který je opravdovou pýchou Molyvosu. Trezor je k dispozici za příplatek. Hotel nabízí i nekuřácké pokoje.

Vybavení: recepce, kamenný lobby bar, TV místnost, jídelna. Bazén ve vedlejším hotelu Olive Press je k dispozici i pro hosty hotelu Molyvos I.

Stravování: rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu. Možnost doobjednat servírované večeře v hotelu Olive Press.

Náš Názor: Maličký, útulný hotel s rodinnou atmosférou v srdci kouzelného Molyvosu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000