crosssearch

2 - 3 lůžka se snídaní Poloha: velmi pěkně vypadající hotel stojí na hlavní třídě u pobřežní promenády a od moře a úzké oblázkové pláže jej odděluje místní komunikace. Do centra města se dostanete velmi snadno po nábřeží asi za 3 min. Budete-li pokračovat dále po pobřeží,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 3 lůžka
se snídaní

Poloha: velmi pěkně vypadající hotel stojí na hlavní třídě u pobřežní promenády a od moře a úzké oblázkové pláže jej odděluje místní komunikace. Do centra města se dostanete velmi snadno po nábřeží asi za 3 min. Budete-li pokračovat dále po pobřeží, dostanete se na hlavní velmi krásnou písečnou pláž Petry, která je, jako většina pláží na ostrově Lesbos, oceněna modrou vlajkou EU.

Ubytování: hotel tvoří 3 budovy a díky oplocení a dobře udržované zahradě tak vytváří harmonický celek. Pokoje jsou ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Z balkónů je výhled na moře, částečný výhled na moře, do hor, na skalnatý masív a k malému bazénu s výřivkou. U bazénu jsou slunečníky a lehátka zdarma. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, telefonem a klimatizací (za příplatek). V jedné z budov je malá recepce s barem a snídárna s terasou, kde je podávána snídaně. V recepci si můžete pronajmout sejf (za příplatek), v hotelové hale je dále internet (zdarma) a TV.

Stravování: rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu.
Hodnocení: příjemný komorní hotel s výbornou polohou, hezky udržovanou zahradou a přátelskou atmosférou.

Vzdálenost od centra Petry: cca 50 m.
Vzdálenost od pláže: cca 20 m.
Vzdálenost od městské pláže: cca 450 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000