crosssearch

Maro

Řecko, Lesbos

2 - 4 lůžka vlastní stravování Poloha: dům se nachází v klidné uličce, odkud se po pár metrech dostanete na krásnou písečnou pláž. Obchody, taverny a restaurace jsou dosažitelné do 5 min. chůze. Ubytování: standardně zařízená 2lůžková studia jsou ve zvýšeném...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 4 lůžka
vlastní stravování

Poloha: dům se nachází v klidné uličce, odkud se po pár metrech dostanete na krásnou písečnou pláž. Obchody, taverny a restaurace jsou dosažitelné do 5 min. chůze.

Ubytování: standardně zařízená 2lůžková studia jsou ve zvýšeném přízemí. Ve zvýšeném přízemí je i 3lůžkové studio s manželskou postelí a dalším lůžkem. Příjemný apartmán je v 1. patře, má 1 ložnici a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (další 2 lůžka). Studia a apartmán mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), fén, sejf (za příplatek), TV a klimatizaci (za příplatek). Balkóny studií jsou menší a směřují na dvorek a do zeleně nebo do uličky, která vede k moři. Apartmán v 1. patře má pěkné balkóny, 1 směřuje k moři (částečný výhled na moře) a 1 do zeleně. K domu patří pozemek na parkování.

Hodnocení: standardní ubytování s vynikající polohou jen pár metrů od taveren,obchodů a od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Lesbos.

Vzdálenost od pláže: cca 50 m.
Vzdálenost od centra: cca 150 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000