crosssearch

Malemi

Řecko, Lesbos

První zastávkou při cestě z letiště do jednotlivých letovisek na Lesbosu je městečko Skala Kalloni. Přibližně 300 m od centra Skala Kalloni, 4 km od města Kalloni a 300 m od písečné pláže, stojí několik budov hotelu Malemi. Jméno dostal z iniciál křestních jmen tří dcer...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 46 pokojů

První zastávkou při cestě z letiště do jednotlivých letovisek na Lesbosu je městečko Skala Kalloni. Přibližně 300 m od centra Skala Kalloni, 4 km od města Kalloni a 300 m od písečné pláže, stojí několik budov hotelu Malemi. Jméno dostal z iniciál křestních jmen tří dcer majitele a je tak typickým příkladem rodinného podnikání – celá rodina se podílí na vylepšování hotelu a jím nabízených služeb. Na to, že kapacita hotelu je jen okolo sta lůžek, má poměrně velký pozemek – s neodmyslitelnou květinovou zahradou, palmami, barevnými květináči a amforami jakoby rozházenými po celém areálu. Recepce a vstupní hala je příjemnou směsicí různých stylů – plná originálních detailů jako jsou staré přehrávače, LP desky, staré psací stroje. Stěny zdobí fotografie ze začátku 20. století a z reproduktorů nenásilně zní příjemná hudba.

Ubytování: každý z pokojů má svůj vlastní charakter, ať už jsou to barvy, materiály, koupelna nebo prostor jako takový. Téměř všechny 2-lůžkové pokoje jsou rekonstruované (s možností 1 – 2 přistýlek), některé mají zděné postele, s koupelnou/WC, ledničkou/minibarem, TV/SAT, fénem, telefonem. Jsou klimatizované, s možností pronajmout si trezor (za příplatek). Všechny pokoje mají balkón (na přízemí jsou terasy s přímým východem do udržované zahrady – ideální pro děti). Prostor je úplně bezpečný včetně příjemného dřevěného posezení ve stínu stromů.

Vybavení: recepce s prostorným lobby s krbem a s různými typy posezení: barevný TV/SAT koutek, internetový koutek, efektní stoly a židle u baru, snídaňová místnost s originálně vyzdobeným pultem na jídlo i s venkovní terasou, restaurace, vnitřní snack bar, kavárna, bazén, dětský bazén, bar u bazénu. Sportovní nadšenci tu najdou tenisový kurt, stolní tenis, tělocvičnu, pro relaxaci saunu, jacuzzi, turecké koupele, masáže, obří šachy a nechybí ani děstské hřiště.

Stravování: all inclusive

All inclusive: snídaně (07:30 – 10:00), oběd (12:30 – 16:00), večeře (20:00 – 22:00) formou bufetu (příp. formou a la carte) . rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje, víno, pivo, ouzo do 23:00 . čaj, káva, cookies (15:00 – 18:00) . zmrzlina pro děti do 12 let . v ceně all inclusive je zahrnuto: stolní tenis, basketbal, tenis, plážový volejbal, sauna 1h/den . lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek

Náš Názor: příjemný hotel v blízkosti jednoho z nejatraktivnějších míst ostrova Lesbos. V letech 2005-6 byl z velké části rekonstruovaný.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000