crosssearch

Julie

Řecko, Lesbos

V letovisku Petra, přímo na nejhezčím úseku písečné pláže, se nacházejí studia Julia. Zahrada domu začíná hned za plážovou promenádou, ve vzdálenosti 50 m je nejbližší super&market, nákupní možnosti a taverny, kde můžete strávit příjemné chvíle u gyrosu nebo ouza jsou vzdálené...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V letovisku Petra, přímo na nejhezčím úseku písečné pláže, se nacházejí studia Julia. Zahrada domu začíná hned za plážovou promenádou, ve vzdálenosti 50 m je nejbližší super­market, nákupní možnosti a taverny, kde můžete strávit příjemné chvíle u gyrosu nebo ouza jsou vzdálené necelých 200 m. Samotné centrum městečka Petra je od domu cca 500 m. Daleko to není ani ke kostelu Panny Marie - dominantě letoviska nebo do centra, kam se můžete vydat na procházku úzkými kamennými uličkami.

Kapacita: 3 studia

Ubytování / Vybavení

studia pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (jen pro dítě), 1 studio s výhledem na moře, 2 studia s výhledem do zahrady, dřevěný nábytek, koupelna (WC, sprcha), kuchyňský kout se základním nádobím, lednička, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, balkon / terasa s výhledem na moře.

Stravování

bez stravy

Náš názor

jednoduchá, příjemná studia s výbornou polohou přímo na pláži blízko centra letoviska. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají pohodovou dovolenou nedaleko centra dění.

Pláž

přímo na písečné pláži

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000