crosssearch

Iris

Řecko, Lesbos

2 - 3 lůžka se snídaní Poloha: krásná vila je postavena z kamene ve starém ostrovním stylu a je obklopena zelení. Od místní komunikace, která se stáčí k pevnosti, ji odděluje předzahrádka, kde je zřízeno velmi pěkné zastíněné posezení. Na pláž se dostanete buď po silnici...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 3 lůžka
se snídaní

Poloha: krásná vila je postavena z kamene ve starém ostrovním stylu a je obklopena zelení. Od místní komunikace, která se stáčí k pevnosti, ji odděluje předzahrádka, kde je zřízeno velmi pěkné zastíněné posezení. Na pláž se dostanete buď po silnici nebo po schodišti, které Vás svede do starého centra městečka a pak je už na dohled úzká oblázková pláž Molivosu.

Ubytování: menší 2lůžkové pokoje s hezkou koupelnou jsou vybaveny ledničkou, TV, klimatizací (za příplatek), sejfem a fénem. Balkóny různých velikostí mají výhled do hor, na starou pevnost nebo přes střechy domů značně omezený výhled na moře. V hotelu lze vyžádat přistýlku pro dítě do 14 let (rozkládací křeslo). V přízemí vily je elegantní vstupní hala s recepcí a malým barem.

Stravování: kontinentální rozšířená snídaně je podávána formou bufetu v příjemně zařízené restauraci.

Hodnocení: velmi pěkné ubytování v romantické části starého města Molivos, které je považováno za nejkrásnější na ostrově Lesbos.

Vzdálenost od pláže: cca 500 m.
Vzdálenost od centra Molivosu: cca 150 - 200 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000