crosssearch

Nově postavený hotelový areál patří k sesterskému hotelu Theofilos a nachází se hned vedle (cca 50 m). Areál leží v srdci letoviska Petra. Podél pobřeží se nachází krásná pobřežní promenáda a centrum letoviska, kde jsou výborné restaurace, taverny, bary, cukrárny a obchody s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Nově postavený hotelový areál patří k sesterskému hotelu Theofilos a nachází se hned vedle (cca 50 m). Areál leží v srdci letoviska Petra. Podél pobřeží se nachází krásná pobřežní promenáda a centrum letoviska, kde jsou výborné restaurace, taverny, bary, cukrárny a obchody s potravinami i suvenýry (cca 430 m). Dominantou letoviska je kostel Panny Marie Glikofillousy (Sladcelíbající), který je postav na vrcholku 30 m vysoké skály a odkud je překrásný výhled na pobřeží.

Ubytování

Hotelový areál tvoří celkem 6 budov. Celkem je zde 38 prostorných pokojů pro 2 - 3 osoby a hotelová studia pro 2 - 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou (některé s jacuzzi) a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, fénem, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, hory nebo letovisko. Pokoje typu hotelová studia mají navíc kuchyňský kout se základním vybavením. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah (jen v hlavní budově), vnitřní bar, bar a snackbar u bazénu, konferenční sál, zahrada. Klienti též mají možnost využívat služby v hotelu Theofilos, cca 50 m.

Stravování

Formou polopenze v sesterském hotelu Theofilos, cca 50 m. Snídaně - rozšířený kontinentální bufet, večeře jsou servírované a skládají se z předkrmu, salátu pro 2 osoby, hlavního chodu a dezertu (ovoce nebo zákusek).

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Spa centrum - sauna, jacuzzi, fitcentrum - za poplatky, které budou stanoveny před sezónou 2011. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6EUR/set/den). Několik místních restaurací a taveren u pobřeží obvykle nabízí možnost lehátek a slunečníků na pláži zdarma, pokud u nich poobědváte. Vodní sporty na pláži (za poplatek, obvykle bývá nabídka - parasailing - single cca 35EUR/osoba, double - cca 55EUR, vodní lyžování - cca 25EUR/osoba, ringo - každá osoba cca 12EUR, šlapadla - cca 10EUR/hodina).

Hlavní výhody

nový hotel

Internetové stránky hotelu: www.theofiloshotel.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000