crosssearch

Harris

Řecko, Lesbos

Kapacita: 14 studií Domy menšího komplexu Harris jsou ukryté v jedné ze spleti úzkých uliček Anaxosu. Jsou obklopené domy a chráněné vysokými i menšími stromy. Kdyby na písečnou pláž vedla přímá cesta, dostanete se tam po 100 m, vzhledem k tomu, že se však klikatí mezi...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 14 studií

Domy menšího komplexu Harris jsou ukryté v jedné ze spleti úzkých uliček Anaxosu. Jsou obklopené domy a chráněné vysokými i menšími stromy. Kdyby na písečnou pláž vedla přímá cesta, dostanete se tam po 100 m, vzhledem k tomu, že se však klikatí mezi jinými venkovskými domečky, je to přibližně 400 m.

Obchody a jiné možnosti začínají už po několika metrech od pláže, takže si po cestě můžete kdykoliv oddychnout v kavárničce nebo se zastavit v minimarketu na malý nákup.

Dvě budovy jsou moderně zařízené, jedna z nich poskytuje ubytování ve studiích pro 2 – 3 osoby. Ve 3-lůžkových studiích je manželská a 1 klasická postel. Každý pokoj má kuchyňku (včetně kávovaru i rychlovarné konvice), trezor, koupelnu (sprcha/WC) a samostatný balkón. Možnost klimatizace za příplatek. Před domy se nachází bazén, kde se mohou hosté zchladit a vykoupat ve sladké vodě, součástí je i snack bar, který nabízí občerstvení či osvěžující nápoje.

Dům stojí v oáze klidu, hosty nevyrušuje vůbec nic a dobré služby znásobuje i stálá přítomnost majitelů. Doporučujeme jako náš tip!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000