crosssearch

Menší řadové vilky mají velmi výhodnou polohu, jsou postaveny jen pár desítek metrů od krásné písečné pláže Anaxos. U pláže jsou taverny, bary a obchody. Pokud se vydáte od vilek cestou do svahu, asi po 150 m dojdete ke krásnému bazénu Anaxos Hill, odkud je krásný...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

menší řadové vilky mají velmi výhodnou polohu, jsou postaveny jen pár desítek metrů od krásné písečné pláže Anaxos. U pláže jsou taverny, bary a obchody. Pokud se vydáte od vilek cestou do svahu, asi po 150 m dojdete ke krásnému bazénu Anaxos Hill, odkud je krásný panoramatický výhled na Anaxos a na moře.

Informace o ubytování

až 5 lůžek vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Moutsos)

Ubytování

vilky jsou přízemní a v každé vilce jsou dva apartmány. Jsou obráceny k moři. Mají širokou zastíněnou terasu. Z terasy je výhled do zeleně a omezený výhled na moře. Apartmány ve vilkách jsou velmi příjemně zařízeny a mají jednu ložnici s manželským lůžkem a dalším lůžkem a moderně zařízenou kuchyň s rozkládacím gaučem (další 2 lůžka). Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), varnou konvicí, TV, klimatizací (v ceně v červenci a v srpnu), sejfem, WIFI a fénem na vlasy. Můžete využívat příjemný bazén s barem u hotelu Anaxos Hill, který patří rodině majitelky.

Hodnocení

apartmány v blízkosti krásného koupání i centra vesničky, budou vyhovovat především rodinám s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 90 m. od centra: cca 90 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000