crosssearch

Filoxenia

Řecko, Lesbos

Kapacita: 8 studií Začneme mini jazykovým kurzem a naučíme se další řecké slovo. „Filoxenia“ znamená „pohostinnost“ a v tomto ohledu určitě nebudete zklamaní. Majitelé domu bydlí přímo v sousedství v dekorativním domečku a jsou opravdu starostliví a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 8 studií

Začneme mini jazykovým kurzem a naučíme se další řecké slovo. „Filoxenia“ znamená „pohostinnost“ a v tomto ohledu určitě nebudete zklamaní. Majitelé domu bydlí přímo v sousedství v dekorativním domečku a jsou opravdu starostliví a pohostinní. Okolo najdete množství různých druhů květin v pestrých keramických květináčích, keře a stromy.

Klidné prostředí je vhodné pro dokonalou relaxaci. Jednoposchoďová budova v pastelových barvách poskytuje ubytování v jednoduchých, ale příjemných a útulných studiích. Na přízemí jsou 4 dvoulůžková studia, na poschodí jsou kromě dvou studií pro dvě osoby i 2 studia třílůžková. Zařízená jsou dřevěným nábytkem, patří k nim vlastní kuchyňka s ledničkou a základním nádobím a koupelna/WC, samostatný balkón nebo terasa. Na poschodí najdete i velkou společnou terasu, odkud si můžete vychutnat také pohled na zapadající slunce.

Na pláž se dostanete uličkami mezi domy přibližně po 400 m a když se vám nebude chtít jít k moři, v sousedním apartmánovém domu Harris je k dispozici bazén.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000