crosssearch

2 lůžka se snídaní Poloha: krásná starobylá vilka stojí v samotném srdci Petry. Nese prvky benátského období. Na dvorku vilky je příjemné posezení pod stromy. Na krásnou písečnou pláž Petry se dostanete snadno asi za 7 minut. Ubytování: přestože vilka prošla celkovou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 lůžka se snídaní

Poloha: krásná starobylá vilka stojí v samotném srdci Petry. Nese prvky benátského období. Na dvorku vilky je příjemné posezení pod stromy. Na krásnou písečnou pláž Petry se dostanete snadno asi za 7 minut. Ubytování: přestože vilka prošla celkovou rekonstrukcí, zachovala si starobylý ráz. Pokoje jsou příjemné, vzdušné a mají novou koupelnu s WC. Ve vilce jsou 4 pokoje, 3 pokoje mají 2 lůžka a 1 pokoj má manželskou postel. Jsou vybaveny klimatizací s topením (za příplatek), TV a internetovým připojením. V uzavřeném dvorku jsou stolky a židle a můžete si zde užívat klidu a pohody uprostřed městečka.

Stravování: základní kontinentální snídaně, na místě je možné si připlatit rozšířenou snídani. Hodnocení: jedinečná příležitost vyzkoušet si ubytování v krásné staré vilce uprostřed městečka Petra. Pokud si vilku zarezervujete i s přáteli, můžete skutečně zažít neobyčejnou dovolenou.

Vzdálenost od moře: cca 100 m.

Vzdálenost od písečné pláže: cca 460 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000