crosssearch

Zrekonstruovaný hotel s příjemnou atmosférou se nachází ve vzdálenosti cca 1,6 km od letoviska Molyvos, v oblasti Eftalou. Nejbližší moře je od hotelu ve vzdálenosti cca 300 m, zde však není možné koupání.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

zrekonstruovaný hotel s příjemnou atmosférou se nachází ve vzdálenosti cca 1,6 km od letoviska Molyvos, v oblasti Eftalou. Nejbližší moře je od hotelu ve vzdálenosti cca 300 m, zde však není možné koupání. Nejbližší pláž je vzdálena od hotelu cca 650 m, je úzká a táhne se podél silnice směrem do Eftalou, kde jsou termální lázně (cca 2 km). Toto místo je proslulé svými teplými prameny, kde je velmi příjemné a ozdravné koupání. Za tureckými lázněmi se nachází nádherná oblázková pláž Golden Sand, která je dlouhá cca 2 km a je obklopena vysokými útesy. Hotelový autobus zajišťuje zdarma svozy na oblázkové pláže a zpět, cca 5 x denně do Molyvosu a zpět (cca 2 km - odjezd od hotelu: 10:00, 12:00 , 14:45, 21:30, 22:45 hodin) a cca 3 x do Eftalou a zpět (cca 2,5 km - v cca 11:30, 14:00 a 19:00 hodin). Pěkná oblázková pláž s příjemným koupáním v letovisku Molyvos je organizovaná, s možností pronájmu slunečníků a lehátek (za poplatek cca 6EUR/set/den). Zde je též možnost vodních sportů. Stejně tak jsou zde nepřeberné možnosti nákupů a procházek. Před hotelem Eftalou je zastávka autobusu městské linky, která zajišťuje pravidelné spojení do Molyvosu, Petry, Eftalou, Anaxosu - cca 1,40 EUR/cesta. V nejbližším okolí je jen jeden minimarket v hotelu Panteleimonas, cca 300 m.

Kapacita

malý hotelový areál tvoří celkem 43 pokojů (1-, 2lůžkovým s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, minibarem a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na hory nebo s bočním výhledem směrem na moře. Trezor na recepci (za poplatek cca 2EUR/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 3EUR/30 minut), wifi v prostoru recepce (zdarma), vnitřní a venkovní bar, snackbar, vnitřní a venkovní restaurace, pizzerie, zahrada, parkoviště. V sesterském sousedním hotelu je možné využívat nabízené služby: sauna, vnitřní jacuzzi, fitcentrum (za poplatek viz. popis hotelu SUN RISE ****).

Stravování

pouze snídaně - formou bufetu. Předem je možné dokoupit si večeře formou švédského stolu v hotelu SUN RISE ****, cca 100 m.

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, venkovní jacuzzi (za poplatek cca 0,50EUR/10 minut). Dětské hřiště, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6EUR/set/den). Stolní tenis a šipky (zdarma), kulečník (za poplatek cca 3EUR/hodina), elektrické hry (za poplatek cca 1EUR/hra).Vodní sporty na pláži v Molyvosu, Petře nebo Anaxosu (za poplatek).

Hlavní výhody

výhodná cena BR možnost poznat více pláží na ostrově BR výborné pizzy

Internetové stránky hotelu: www.eftalouhotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000