crosssearch

Hotel je postaven ve svahu nad oblázkovo-písečnou pláží městečka Molivos, které je povážováno za nejkrásnější na ostrově Lesbos.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: hotel je postaven ve svahu nad oblázkovo-písečnou pláží městečka Molivos, které je povážováno za nejkrásnější na ostrově Lesbos. Vydáte-li se po pláži směrem k městečku, dostanete se velmi rychle do jeho centra (10 min.). Pokud půjdete po silnici, bude Vám cesta trvat o něco déle. Na pláž je to také opravdu blízko, od hotelu nebo od bungalovů na ní seběhnete nebo sejdete za pár minut. Hotel je doslova obklopen zelení čítající tisíce rostlin a velkých stromů, všechny plody mohou návštěvníci hotelu ochutnat. Velkou předností místa je vše objímající volný prostor a zeleň.

Ubytování: dobře udržovaný hotel má hlavní budovu, kde jsou 2lůžkové pokoje s možností přistýlky. Z prostorných balkónů je buď výhled na moře, omezený výhled na moře nebo výhled do hor.
Bungalovy jsou prostorné a jsou postaveny z tradičních přírodních materiálů. Z velkýchých teras je výhled na moře nebo výhled částečně zastíněný zelení. Je zde velké dvojlůžko a rozkládací gauč. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou/sprchou, WC, klimatizací, rádiem, telefonem, ledničkou, mini barem, fénem a TV/SAT. V recepci je možné si pronajmout sejf.

V hotelu naleznete v blízkosti pláže velký hotelový bazén se slanou vodou a s barem (lehátka a slunečníky zdarma), dětská hřiště, stolní tenis, tenisové kurty, hřiště na košíkovou a na malou kopanou, bary, restauraci a recepci. Zde je možné si vyžádat připojení na internet zdarma.

Stravování: snídaně jsou podávány v hlavní budově v útulné restauraci formou bufetu, v bungalovech je možné si žádat snídaně do pokoje. Večeře jsou servírované.

Hodnocení: velmi dobře vedený hotel s výbornou polohou s okouzlujícími výhledy na starobylý Molivos, vhodný i pro náročné návštěvníky.

Vzdálenost od pláže: cca 80 - 150 m.

Vzdálenost od centra Molivosu: cca 1 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000