crosssearch

Hotel leží v blízkosti úzké přírodní pláže Avlaki Beach cca 200 m, případně můžete návštívit 800 m vzdálenou písečnou pláž v Petře - transfer hotelovým minibusem zdarma. Moderní hotel je postaven v neoklasicistním stylu. Z hotelu je panoramatický výhled na vesničku Petra a na...

Konečná cena za osobu od: 10 885 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž:
Hotel leží v blízkosti úzké přírodní pláže Avlaki Beach cca 200 m, případně můžete návštívit 800 m vzdálenou písečnou pláž v Petře - transfer hotelovým minibusem zdarma.

Poloha:
Moderní hotel je postaven v neoklasicistním stylu. Z hotelu je panoramatický výhled na vesničku Petra a na protější hrad v Molyvosu. Petra je vzdálena 800 m a nabízí širokou paletu denní i noční zábavy.

Stravování:
Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávané na terase či v hotelové restauraci formou rozšířeného bufetu.

Ubytování:
Prostorné pokoje ležící v terasovitě rozmístěných vilkách jsou komfortně vybavené, mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), TV/SAT, rádio, telefon, vysoušeč vlasů, lednici, balkon nebo terasu a klimatizaci zdarma. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Svým hostům nabízí prostornou vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, pool bar, internetový koutek, TV koutek, bazén s částí pro děti, terasou s lehátky a slunečníky zdarma a menší dětské hřiště. Trezor je k dispozici u recepce za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 37 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000