crosssearch

Christina's Garden

Řecko, Lesbos (zobrazit na mapě) mapa

Menší hotel s rodinnou atmosférou disponující 45 pokoji rozmístěných v nízkopodlažních domech s kamennou fasádou, je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. V blízkosti hotelu se nachází centrum střediska Anaxos. V hotelu jsou schody různých úrovní, z tohoto důvodu hotel...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Menší hotel s rodinnou atmosférou disponující 45 pokoji rozmístěných v nízkopodlažních domech s kamennou fasádou, je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. V blízkosti hotelu se nachází centrum střediska Anaxos. V hotelu jsou schody různých úrovní, z tohoto důvodu hotel nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Vybavení

Recepce se vstupní halou, restaurace, 2 bary, bazén s oddělenou sekcí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), WIFI v lobby (zdarma).

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži. Tavery a bary v centru střediska nebo ve vedlejším středisku Petra.

Pláž

Veřejná písečno-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přes ulici cca 400 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek (cca 5/set).

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky pro děti (cca 23 m2) jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, individuálně nastavitelnou klimatizací, vysoušečem vlasů, kuchyňským koutem, SAT/TV, ledničkou, příslušenstvím k výrobě kávy a čaje. Apartmán vhodný až pro 5 osob (max. 4 dosp. osoby) (cca 50 m2), vybavení stejné jako u studia. Apartmán za příplatek.

Stravování

Stravování formou polopenze, kontinentální snídaně a servírované večeře.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000