crosssearch

Studia Chrisoula mají ideální polohu v bezprostřední blízkosti u krásné písečné pláže v letovisku Anaxos.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Studia Chrisoula mají ideální polohu v bezprostřední blízkosti u krásné písečné pláže v letovisku Anaxos. Přímo ke studiím patří také menší sladkovodní bazén a majitel objektu je denně k zastižení v malém baru, kde si můžete objednat osvěžující drink nebo nějaký lehký oběd. V nedalekém centru letoviska najdete bezpočet obchodů a taveren, kde si můžete večer posedět a ochutnat některou z místních specialit. Pokoje jsou jednoduše zařízené, nechybí kuchyňka se základním vybavením a lednicí. Za příplatek si můžete v parném létě pořídit klimatizaci.

Velmi dobře situovaný komplex v blízkosti pláže a pobřežní promenády, která je lemovaná tavernami, bary a restauracemi. Pláž v letovisku Anaxos patří mezi nejvíce vyhledávaná místa na ostrově.Dostupnost nedalekého letoviska Petra (asi 2 km), kterému dominuje klášter na skále a starobylé kamenné vesničky Molyvos je autobusovou dopravou nebo příjemnou pěší procházkou.

POLOHA

Studia Chrisoula se nacházejí ve dvou jednopatrových budovách v klidné části letoviska Anaxos, ale přitom kousek od centra a nedaleko krásné písečné pláže.V blízkosti se nacházejí minimarkety, restaurace a taverny.

VYBAVENÍ

Hostům je k dispozici bazén s terasou pro slunění (lehátka a slunečníky zdarma). Součástí je i snack bar.

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky pro děti (rozkládací křeslo), na vyžádání dětská postýlka, jsou vybavena koupelnou (WC, sprcha), kuchyňským koutem s vařičem, základním nádobím, rychlovarnou konvicí a ledničkou. Každé studio má balkon. Klimatizace za poplatek (6 Euro/den/pokoj).

STRAVOVÁNÍ

Vlastní.Možnost dokoupení snídaní – podávají se ve snack baru a večeří v blízké restauraci. Snídaně 4 Euro/osoba/den, večeře 10 Euro/ osoba/den.Možnost individuálního stravování v mnoha restauracích a tavernách letoviska.

PLÁŽ

Krásná písečná pláž je vzdálena jen asi 70 metrů. Lehátka a slunečníky za poplatek. Možnost vodních sportů – za poplatek.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000