crosssearch

Blue Sea Villas

Řecko, Lesbos

Obrázek není k dispozici

Kapacita: 5 apartmánů pro 3 – 4 osoby I když vilky Blue Sea dostaly jméno podle modré barvy moře, barevné řešení apartmánů není ani zdaleka modré. Přízemní růžové domečky vyrostly na začátku Anaxosu, jen pár metrů od písečné pláže. Zahrada začíná hned za plážovou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 5 apartmánů pro 3 – 4 osoby

I když vilky Blue Sea dostaly jméno podle modré barvy moře, barevné řešení apartmánů není ani zdaleka modré. Přízemní růžové domečky vyrostly na začátku Anaxosu, jen pár metrů od písečné pláže.

Zahrada začíná hned za plážovou promenádou, na pozemek je vchod samostatnou brankou. Nalevo se nachází dům majitelů a napravo stojí jako vojáci za sebou tři domy s vyvýšeným přízemím. Pro hosty jsou připraveny nově a velmi pěkně zařízené čtyři 4-lůžkové a jeden 3-lůžkový apartmán, všechny s oddělenou ložnicí pro dvě osoby. Pro 3. a 4. osobu je v obývací části s kuchyňkou, kuchyňským sezením a televizorem připravený pohodlný gauč.

Zařízení je dřevěné, včetně dřevěného obložení stropu. Nechybí ani koupelna s WC, klimatizace (za příplatek), v kuchyňce je i kávovar, digestoř a samozřejmě lednička.

Při vstupu do apartmánů vytvářejí stín stromy a na opačnou stranu jsou orientované samostatné balkóny s bočním výhledem na moře. To zabezpečuje, že ve kteroukoliv denní hodinu se u domu dá najít příjemný chládek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000