crosssearch

Birds Bay

Řecko, Lesbos

Několik luxusních vilek je postaveno na útesu nad mořem. Je odtud úchvatný výhled na moře, na hrad Molivos, na údolí Petry s jeho skalní dominantou a na malé ostrůvky v bezprostřední blízkosti. Název Ptačí záliv je zcela přiléhavý pro tuto lokalitu, protože půvab romantického...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Několik luxusních vilek je postaveno na útesu nad mořem. Je odtud úchvatný výhled na moře, na hrad Molivos, na údolí Petry s jeho skalní dominantou a na malé ostrůvky v bezprostřední blízkosti. Název Ptačí záliv je zcela přiléhavý pro tuto lokalitu, protože půvab romantického údolí a moře, které se rozprostírá pod útesem, je možné dokonale vnímat pouze z ptačí perspektivy. Do Ptačí zátoky se dostanete nejlépe autem stoupáním z letoviska Petra nebo z Anaxos. Nejbližší malá písčito-oblázková pláž je pod útesem. Další malé pláže jsou pod hotelem Clara a Alma (pláž Avlaki). U těchto pláží jsou i taverny, na pláži Avlaki si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Informace o ubytování

3-5 lůžek bez stravování

Ubytování

jednotlivé luxusně vybavené vilky jsou obklopené dobře udržovanou zahradou. Některé vilky jsou samostatně stojící, další jsou postaveny těsně vedle sebe, avšak poskytují dostatek soukromí. Menší vilky nabízí ubytování pro tři osoby, mají samostatnou ložnici a obytnou kuchyň s rozkládacím gaučem. Větší vilky jsou vhodné až pro pět osob, mají v přízemí jednu ložnici a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem, další ložnice s výhledem na moře je v prvním patře. Vilky jsou vybaveny koupelnou s WC, kuchyňským koutem (včetně sporáku, základního nádobí, ledničky s mrazákem a dalších kuchyňských elektrospotřebičů), pračkou, žehličkou, CD přehrávačem, fénem, klimatizací, TV a Wi-Fi. Ve větších vilkách jsou i myčky na nádobí. Balkóny a terasy jsou zastíněné a je odtud krásný výhled na moře. V roce 2014 bude v provozu bazén.

Hodnocení

luxusní ubytování na romantickém a výjimečném místě, které umožňuje dokonalý odpočinek a odpoutání se od běžných starostí.

Vzdálenosti

od pláže: cca 500 m od letoviska Anaxos: cca 1 km od letoviska Petra: cca 2 km

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000