crosssearch

Tento nově zrekonstruovaný komplex bun galovů v bohaté zelené zahradě se nachází na úpatí mírného svahu s výhledem na malebnou zátoku Egejského moře. Výhodná poloha v klidném prostředí je zárukou odpočinku a ničím nerušené dovolené. Díky vysoké úrovni poskytovaných služeb a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení

Tento nově zrekonstruovaný komplex bun galovů v bohaté zelené zahradě se nachází na úpatí mírného svahu s výhledem na malebnou zátoku Egejského moře. Výhodná poloha v klidném prostředí je zárukou odpočinku a ničím nerušené dovolené. Díky vysoké úrovni poskytovaných služeb a skvělému vybavení se hotel rok od roku stává oblíbenějším mezi klienty.

Pláž

Přírodní oblázková pláž je vzdálená cca 350 metrů od hotelu.

Poloha

Hotel se nachází v mírném svahu nad mořskou zátokou zhruba 1 km od centra letoviska Molyvos (spojení je zajišťováno 3x denně hotelovým minibusem - zdarma, nebo pravidelným linkovým autobusem). Vzdálenost od letiště je 67 km. Vzdálenost od pláže 350 m.

Stravování

Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), občerstvení - káva, čaj, sendviče v době od 11:30 do 13:00 h, zákusky a zmrzlina v době od 15:00 do 17:00 h. Neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 11:00 do 22:30 h.

Ubytování

Prostorné a vkusně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizované (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou.

Vybavení

Hotel ma pro své klienty k dispozici vstupní halu s 24h recepcí, Wi-Fi v hale (zdarma), směnárnu, restauraci s terasou, bar, bar u bazénu, TV koutek, venkovní bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), vířivku, fi tness, masáže, kulečník a dětské hřiště.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000