crosssearch

Belvedere Aeolis

Řecko, Lesbos (zobrazit na mapě) mapa

Hotelový areál s tradiční atmosférou je tvořen několika budovami, situovanými ve svahu s krásnou zahradou s výhledem do okolí a na Egejské moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotelový areál s tradiční atmosférou je tvořen několika budovami, situovanými ve svahu s krásnou zahradou s výhledem do okolí a na Egejské moře. Přírodní oblázková pláž je ve vzdálenosti cca 400 m od komplexu. Letovisko Molyvos je vzdáleno cca 1 km od hotelu a je dosažitelné pravidelným linkovým autobusem nebo hotelovým minibusem.

Stravování

ALL INCLUSIVE
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, dopolední (11:00 - 13:00) a odpolední (15:00 - 17:00) snack, zákusky a zmrzlina (15:00 - 17:00).

Pitný režim formou lokálních alkoholických a nealkoholických nápojů v době 11:00 - 22:30 hod.

Ubytování

Prostorné klimatizované pokoje mají vlastní sociální zařízení s vysoušečem vlasů, chladničku, telefon, TV/SAT a balkón nebo terasu.

Vybavení a služby

Hlavní budova se vstupní halou a recepcí, směnárna, restaurace s venkovní terasou, bar, TV koutek. K venkovnímu vybavení patří bazén, pool bar, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, fitness.. K dalšímu vyžití v hotelu za poplatek patří billiard, elektornické hry, masáže. V lobby je k dispozici zdarma wi-fi. Do Molyvosu zajíždí 3x denně hotelový shuttle bus (zdarma).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000