crosssearch

Nový hotel leží velmi blízko oblázkové pláže Eftalou v malé kouzelné osadě stejného jména. V okolí hotelu se nachází několik taveren. Nejbližší obchody jsou vzdálené asi 1 km a centrum starobylého Molivosu, skutečné perly ostrova Lesbos, pouze necelé 4 km.

Konečná cena za osobu od: 15 258 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 3 lůžka se snídaní

Poloha

nový hotel leží velmi blízko oblázkové pláže Eftalou v malé kouzelné osadě stejného jména. V okolí hotelu se nachází několik taveren. Nejbližší obchody jsou vzdálené asi 1 km a centrum starobylého Molivosu, skutečné perly ostrova Lesbos, pouze necelé 4 km. Do Molivosu jezdí 3x denně zdarma hotelový autobus. Z osady Eftalou jezdí místní autobus, který Vás zaveze do centra Molivosu, do městečka Petra nebo letoviska Anaxos.

Ubytování

hotel působí velmi pěkně a moderně. Na terase hotelu a u bazénu si můžete užívat nádherný pohled na moře. Hotelové budovy působí spíše komorním dojmem. V baru a v baru u bazénu si můžete dopřát nápoje a malé občerstvení včetně salátů a omelet. Pokoje jsou dobře a moderně vybaveny, mají sprchu nebo vanu, WC, klimatizaci, telefon, TV/SAT, minibar, sejf (za příplatek) a fén na vlasy. Balkóny některých pokojů směřují k moři a mají částečný nebo přímý výhled na moře a některé pokoje směřují do zeleně a okolních hor. Na vyžádání může být do pokoje přidána přistýlka (rozkládací lůžko nebo rozkládací křeslo).

Další vybavení hotelu

bazén s barem, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, recepce, bar, velká TV/SAT, internet (za poplatek), dětské hřiště, lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek).

Stravování

bohatá rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu

Hodnocení

velmi pěkné ubytování s vynikající polohou velmi blízko pláže a s velmi dobrým dosahem historického centra městečka Molivos.

Vzdálenost od pláže: cca 10 - 60 m.

Vzdálenost od centra Molivosu: cca 4 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000