crosssearch

Atena

Řecko, Lesbos

Obrázek není k dispozici

2 - 3 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupené snídaní a večeří Poloha: příjemná vilka s tavernou leží přímo v srdci vesničky Anaxos v blízkosti krásné písečné pláže a hlavní pobřežní komunikace a promenády. V okolí jsou další taverny a obchody. Ubytování: všechna studia...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 3 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupené snídaní a večeří

Poloha: příjemná vilka s tavernou leží přímo v srdci vesničky Anaxos v blízkosti krásné písečné pláže a hlavní pobřežní komunikace a promenády. V okolí jsou další taverny a obchody.

Ubytování: všechna studia jsou v 1. patře. Jsou standardně zařízena, mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu s WC a klimatizaci (za příplatek). Z balkónů studií je výhled na moře nebo do údolí. 2lůžková studia mají 2 lůžka a 3lůžková studia manželskou postel a další lůžko. Nedílnou součástí vilky je i velmi příjemná taverna. Z terasy taverny je výhled na moře a můžete si sem doslova odskočit i z pláže.

Stravování: za příplatek - rozšířená kontinentální snídaně je servírovaná, večeře se skládají z předkrmu, hlavního jídla a z dezertu a jsou podávány přímo v taverně vilky.

Hodnocení: ubytování téměř na pláži s možností stravování přímo v místě ubytování bude vyhovovat všem, kteří chtějí mít vše velmi blízko, krásné koupání i restauraci.

Vzdálenost od pláže: cca 20 m.

Vzdálenost od centra: cca 50 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000