crosssearch

Artemis

Řecko, Lesbos

Obrázek není k dispozici

4 - 6 lůžek vlastní stravování Poloha: kamenná vilka stojí přímo v centru starobylé vesnice Kapi, která se nalézá na úbočí pohoří Lepetimnos a nedaleko přímořského letoviska Skala Sikamnias. Ve vesničce naleznete tavernu, obchod a kavárnu. Nejbližší pláže jsou vzdáleny asi 5...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 Poloha: kamenná vilka stojí přímo v centru starobylé vesnice Kapi, která se nalézá na úbočí pohoří Lepetimnos a nedaleko přímořského letoviska Skala Sikamnias. Ve vesničce naleznete tavernu, obchod a kavárnu. Nejbližší pláže jsou vzdáleny asi 5 km a jmenují se Geni Limani a Tsonia.

Ubytování: vilka má vnitřní dvůr s posezením a s květinami a malou zahrádku. Uvnitř vilky jsou 2 samostatné apartmány, které skýtají dostatek soukromí. Přesto doporučujeme pronajmout vilku celou buď pro rodinu nebo pro přátele. Apartmány jsou luxusní a jsou vybaveny ve stylu starodávného řeckého domu. Je zde mnoho zajímavých detailů, všude cítíte útulnost a pečlivost. V přízemí vilky je obývací část s krbem, dobře zařízená kuchyň s rozkládacím gaučem a s jídelnou, ložnice, pěkná koupelna. V 1. patře je obývací část s rozkládacím gaučem, dobře zařízená kuchyň, ložnice a koupelna. Ve vile jsou vařiče, elektrické trouby, gril, varné konvice, televize, lednice a další elektrospotřebiče.

Hodnocení: vilka je velmi stylová a určitě se bude líbit všem, kteří mají rádi romantiku starobylých vesnic s jejich atmosférou. Vilka je luxusní, ale dovolí Vám nahlédnout do tradičního způsobu života vesnických obyvatel, kteří stále žijí svým tradičním způsobem života.

Vzdálenost od nejbližší pláže: cca 5 km.

Vzdálenost od městečka Molivos: cca 25 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000