crosssearch

Anemona

Řecko, Lesbos

až 5 lůžek vlastní stravování Poloha: vila se nachází v klidné oblasti plné olivovníků a květin a je obklopena zelení. Stojí východně od pevnosti směrem k cestě do vesnice Vafeios. Od starobylého města Molivos je vzdálena asi 400 m, na nejbližší pláž se dostanete za cca 15...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

až 5 lůžek vlastní stravování

Poloha: vila se nachází v klidné oblasti plné olivovníků a květin a je obklopena zelení. Stojí východně od pevnosti směrem k cestě do vesnice Vafeios. Od starobylého města Molivos je vzdálena asi 400 m, na nejbližší pláž se dostanete za cca 15 min. Z vily je nádherný výhled na jedinečné město Molivos s jeho benátskou pevností.

Ubytování: luxusní vila je obklopena zelení, což ji zajišťuje uchování příjemného klima i v nejparnějších dnech. V 1. patře vily jsou k dispozici 2 ložnice s TV, koupelna, WC a plně vybavená kuchyň (sporák, mikrovlnná trouba, myčka, lednice, pračka aj.) s jídelnou. Je zde možné vyžádat přistýlku (rozkládací gauč). Vila má krásnou velkou terasu s nezapomenutelným výhledem na město Molivos. Na zahradě vily je příjemné posezení. Všechny místnosti vily jsou klimatizované. Ve vile je Wi-Fi připojení na internet. Přízemí vilky je neobydlené. Hodnocení: velmi kvalitní ubytování v zeleni, pro klidnou rodinnou dovolenou, s krásný výhled na jedinečný Molivos.

Doporučení: pronajměte si auto, přistavíme Vám jej na letiště nebo přímo k ubytování (více zde).

Vzdálenost od oblázkové pláže Molivos: cca 400 m.

Vzdálenost od centra města Molivos: cca 400 m.

Vzdálenost od letiště: cca 65 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000