crosssearch

Klidné místo, Anaxos Hill ideální pro rodiny s dětmi. Výjimečná poloha & nejlep&í výhled v oblasti Anaxosu na moře, vedlej&í letoviska i západy slunce. Klimatizace v červenci a srpnu v ceně. Možnost pobytu se psy či jinými domácími zvířaty.

Konečná cena za osobu od: 9 712 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Klidné místo, ideální pro rodiny s dětmi. Výjimečná poloha – nejlepší výhled v oblasti Anaxosu na moře, vedlejší letoviska i západy slunce. Klimatizace v červenci a srpnu v ceně. Možnost pobytu se psy či jinými domácími zvířaty.

Poloha

rozsáhlý areál rozmístěný na menším kopci i pod ním, s úžasným výhledem na Egejské moře a letoviska Anaxos–Petra–Molyvos. Cca 300 m od centra letoviska Anaxos s nabídkou restaurací, taveren, obchodů, cca 350 m od autobusové zastávky. Nedaleko asi 850 m dlouhé pláže letoviska, záleží na poloze konkrétního studia či apartmánu (cca 50–200 m). Pod komplexem je i malá soukromá pláž. Vzhledem k poloze na kopci není ubytování vhodné pro lidi s pohybovými obtížemi.

Ubytování

pokoje mají klimatizaci (v období 14.7.-25.8. v ceně), TV s řeckými kanály, telefon, trezor, ledničku, koupelnu/WC, terasu. Studia mají 3 pevná lůžka, kuchyňský kout se základním vybavením, jsou umístěna nahoře na kopci a mají výhled na moře. Apartmány mají 2 ložnice (v jedné je 2lůžko, v druhé 2 oddělené postele) s možností další přistýlky pro dítě, oddělenou kuchyňku se základním vybavením a nachází se na úpatí kopce cca 50 m od pláže s výhledem do zeleně. V případě ubytování dítěte do 2 let nad maximální kapacitu pokoje je nutné mít pro něj dětskou postýlku (vlastní či pronajatou na místě).

Stravování

Typ stravy: bez stravy

Vybavení

recepce, bar u bazénu, TV místnost, WiFi u baru (s vlastním PC zdarma), bazén na vrcholu kopce, lehátka a slunečníky u bazénu, volejbalové hřiště, fotbalové hřiště, přízemní budovy se studii a apartmány rozmístěné po celém kopci i pod ním.

Pro děti

dětské hřiště.

Služby za poplatek

klimatizace (cca 7 EUR/den, mimo období 14.7.-25.8., kdy je zdarma), trezor, dětská postýlka (cca 5 EUR/den), internet, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 73 termínů

Celkem 73 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000