crosssearch

Anassa

Řecko, Lesbos

Obrázek není k dispozici

Vily stojí na samotě v mírném svahu v údolí pod benátskou pevností Molivos. Jsou situovány směrem k moři a k plážím Eftalou. Vily stojí v udržované zahradě, kde jsou také bazény. Na malou divokou pláž se dostanete asi za 10 minut. Nejbližší taverna je vzdálena cca 300 m a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

až 6 lůžek
vlastní stravování

Poloha: vily stojí na samotě v mírném svahu v údolí pod benátskou pevností Molivos. Jsou situovány směrem k moři a k plážím Eftalou. Vily stojí v udržované zahradě, kde jsou také bazény. Na malou divokou pláž se dostanete asi za 10 minut. Nejbližší taverna je vzdálena cca 300 m a nejbližší obchod cca 1,5 km.

Ubytování: vilky jsou nové a luxusní, jsou postaveny z tradičních materiálů a skvěle zapadají do tradiční zástavby Molivosu. Každá má v 1. patře 2 ložnice a 2 koupelny s vanou s jacuzzi. V 1 ložnici je manželská postel a ve 2. ložnici 2 lůžka. V přízemí je pak další 2lůžková ložnice. Vily mají moderně vybavené kuchyňské kouty s elektrickým sporákem, lednicí s mrazákem, myčkou na nádobí, tousterem, kávovarem, varnou konvicí, pračkou a žehličkou. Vily jsou dále vybaveny TV/SAT, DVD/CD, krbem, klimatizací a Wi-Fi. Z vil je krásný výhled na moře a na pevnost Molivos. Je zde i místo na parkování.

Hodnocení: luxusní vilky, které Vám poskytnou velkou míru soukromí.

Vzdálenost od pláže: cca 800 m.

Vzdálenost od centra Molivosu: cca 2 km.

Vzdálenost od pláží Eftalou: cca 2 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000