crosssearch

Alkaios

Řecko, Lesbos

Hotel doporučujeme romantikům, klientům, kteří rádi poznávají a těm, kteří hledají neobvyklou dovolenou v Řecku. Spousta míst v hotelu nabízí krásné výhledy na moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel Alkaios je velmi pěkný hotel kategorie 3*. Nachází se v mírném svahu nad mořem, není zde vyloženě pláž, jedná se o přírodní oblázkovo kamenitý vstup do moře po schůdkách. Na výlet se můžete vydat do asi 1,5 km vzdáleného města Molyvos, kde je k vidění spousta památek, samozřejmě zde jsou i nákupní možnosti, restaurace a bary. 2,5 km od hotelu se nachází horké prameny Eftalou, 4 km potom letovisko Petra. Do Molyvosu jezdí denně hotelový autobus, dále je před hotelem zastávka, ze které se můžete vydat na výlet místním autobusem. Hotel doporučujeme romantikům, klientům, kteří rádi poznávají a těm, kteří hledají neobvyklou dovolenou v Řecku. Spousta míst v hotelu nabízí krásné výhledy na moře.

Vybavení Hotelu

K vybavení komplexu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bary, možnost připojení k internetu, dva bazény, dvě venkovní jacuzzi, vodopád, masážní trysky, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, kde najdete vnitřní bazén s jacuzzi, fitness, saunu, turecké lázně a další.

Ubytování

K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, televize, telefon, fén, lednička a balkon nebo terasa.

Stravování

Na výběr je z polopenze a all inclusive. All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední svačiny a alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby denně od 10 do 23 hodin.

Pláž

U hotelu není pláž v pravém slova smyslu, ale oblázkovo kamenitý vstup do moře po schůdkách, doporučujeme boty do vody.

Sport a zábava

Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde stolní tenis, využít můžete nabídky vodních sportů, nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000