crosssearch

Aegean View

Řecko, Lesbos

Obrázek není k dispozici

Příjemný hotel je díky své poloze vhodný pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou. Hotel leží cca 200 m od úzké přírodní písčité pláže Avlaki Beach. Krásná písčitá pláž se slunečníky a lehátky za poplatek je vzdálena cca 800 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Příjemný hotel je díky své poloze vhodný pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou.

Pláž:
Hotel leží cca 200 m od úzké přírodní písčité pláže Avlaki Beach. Krásná písčitá pláž se slunečníky a lehátky za poplatek je vzdálena cca 800 m.

Poloha:
Hotel se nachází asi 1 km od centra letoviska Petra a 6 km od vesničky Molyvos. Terasovitě rozmístěné ubytování v blízkosti pláže leží v zahradě. Petra má poměrně rušný noční život, večer si na zdejší promenádě můžete dát v tradičních tavernách čerstvou rybu nebo v ouzeriích lesboské ouzo.

Stravování:
Snídaně. Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Ubytování:
Prostorná studia mají k dispozici vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout s ledničkou, telefon, klimatizaci zdarma, balkon či terasu. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, bazén se slanou vodou a brouzdalištěm pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, snack bar. Trezor u recepce za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000