crosssearch

Vasilis

Řecko, Lefkada

Perfektní centrální polohou se může pyšnit apartmánový dům Vasilis. Najdete ho v boční uličce živého letoviska Nidri, mezi přístavem a hlavní ulicí. Od přístavu a moře ho dělí jen 25 m, písčito-oblázková pláž je však vzdálená cca 550 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Perfektní centrální polohou se může pyšnit apartmánový dům Vasilis. Najdete ho v boční uličce živého letoviska Nidri, mezi přístavem a hlavní ulicí. Od přístavu a moře ho dělí jen 25 m, písčito-oblázková pláž je však vzdálená cca 550 m. Všechny restaurace, bary a kavárny jsou jen kousíček, což umožňuje hostům domu kdykoliv vystřídat pohodový odpočinek ve studiích za procházku po lákavé promenádě. Možnost využívání bazénu u hotelu Athos vzdáleného přibližně 200 m (za konzumaci v baru u bazénu).

Kapacita: 4 studia

Ubytování / Vybavení

jednoduchá studia pro 2 osoby situovaná v přízemí a v patře, kuchyňský kout, základní nádobí, lednička, koupelna (sprcha, WC), balkon / terasa.

Stravování

bez stravy

Náš názor

příjemné ubytování vhodné pro všechny, kteří na dovolené rádi ochutnají místní speciality v blízkých tavernách nebo si půjčí člun v nedalekém přístavu, i tak mohou poznávat krásné pláže ostrova. Dům s typickou řeckou atmosférou navštěvují však i ti, kteří touží jen po bezstarostném odpočinku.

Pláž

cca 550 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000