crosssearch

Urania

Řecko, Lefkada

až 10 lůžek vlastní stravování Poloha: 5 samostatných luxusních vilek se nachází na jižním pobřeží Lefkady nad nádherným údolím a zátokou Vassiliki. Stojí ve svahu a mají nádherný panoramatický výhled na moře, na městečko Vassiliki a na okolní ostrovy Ithaka a Kefallonia....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

až 10 lůžek vlastní stravování

Poloha: 5 samostatných luxusních vilek se nachází na jižním pobřeží Lefkady nad nádherným údolím a zátokou Vassiliki. Stojí ve svahu a mají nádherný panoramatický výhled na moře, na městečko Vassiliki a na okolní ostrovy Ithaka a Kefallonia. Nejbližší pláž je ve Vassiliki (cca 6 km) a nádherné pláže západního pobřeží Lefkady, pláž Porto Katsiki (cca 8 km) a pláž Egremni (cca 12 km) jsou také v dobrém dosahu. Vilky jsou postaveny v dostatečné vzdálenosti od sebe a poskytují tak značné soukromí.

Ubytování: vilky jsou dvoupodlažní a opravdu překrásné. Jsou postaveny z tradičních materiálů, z kamene a z místních dřev. V okolí jsou porosty místní zeleně, např. voňavý tymián, cypřiše a olivy. Ze všech vil je překrásný výhled na moře a na okolní ostrovy. Uvnitř jsou vilky velmi vkusně a nákladně vybaveny a i zde byl použit ve velké míře přírodní materiál. K vybavení vilek patří sporák, lednice s mrazákem, myčka na nádobí, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, kávovar, pračka, TV, DVD a CD přehrávač, fén na vlasy a klimatizace. Každá vilka má svůj vlastní bazén (rozměry 4 x 10 m) s lehátky a slunečníky, místo na grilování a parkoviště.

Vila Fos: vilka je maximálně pro 8 osob, pohodlně pro 6 osob a celková obytná plocha vily je 180 m?. Ve vile jsou 3 ložnice, obývací část s rozkládací pohovkou (2 lůžka), moderně vybavená kuchyň, 3 koupelny, terasa a balkón.

Vila Helios: vilka je maximálně pro 10 osob, pohodlně pro 8 osob a celková obytná plocha této vily je 210 m?. Ve vile jsou 3 ložnice, obývací části v přízemí i v 1. patře, moderně vybavená kuchyň, 3 koupelny, terasa a balkón. V obývacích částech jsou rozkládací pohovky (další 4 lůžka).

Vila Ios: vilka je maximálně pro 10 osob, pohodlně však pro 8 osob a celková obytná plocha vily je 230 m?. Ve vile jsou 3 ložnice, obývací části v přízemí i v 1. patře, moderně vybavená kuchyň, 3 koupelny, terasa a balkón. V obývacích částech jsou rozkládací pohovky (další 4 lůžka).

Vila Iris: vilka je maximálně pro 8 osob, pohodlně však pro 6 osob a celková obytná plocha vily je 210 m?. Ve vile jsou 3 ložnice, obývací část s rozkládacími pohovkami (2 lůžka), moderně vybavená kuchyň, 3 koupelny, terasa a balkón.

Vila Geofos: vilka je maximálně pro 8 osob a celková obytná plocha je 230 m?. Ve vile jsou 4 ložnice, 2 obývací části, 2 kuchyně a 2 koupelny.

Hodnocení: vilky Urania jsou to nejlepší, co Vám můžeme na Lefkadě nabídnout. Pobyt zde Vám zajistí soukromí, luxus, romantiku nádherných výhledů do dálek a vůni lefkadských hor. Nejkrásnější pláže Lefkady jsou také na dosah.

Doporučení: pronajměte si auto, přistavíme Vám jej na letiště nebo přímo k ubytování (více zde).

Vzdálenost od nejbližší taverny: cca 2 km.

Vzdálenost od městečka Vassiliki: cca 8 km.

Vzdálenost od letiště: cca 55 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000