crosssearch

Theodoros

Řecko, Lefkada

Novinka v nabídce. Příjemná ubytovací kapacita s velmi domácí atmosférou. Vhodné pro všechny věkové kategorie, včetně rodin s dětmi. Starší komplex má výbornou polohu přímo v centru střediska Nidri a zároveň přímo na pláži.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Novinka v nabídce. Příjemná ubytovací kapacita s velmi domácí atmosférou. Vhodné pro všechny věkové kategorie, včetně rodin s dětmi.

Letovisko: Nidri

Od pláže: přímo na oblázkovo-písčité pláži

Poloha

starší komplex má výbornou polohu přímo v centru střediska Nidri a zároveň přímo na pláži.

Vybavení

před domem, přímo u pláže je terasa s posezením, resp. několika stoly, která je určená jen pro dovolenkové obyvatele tohoto domu. Ve stínu si zde můžete číst nebo třeba posedět u oběda, který jste si sami připravili. Občerstvit se můžete u sousedního domu Gregory´s nebo v jiném z plážových barů a restaurací v okolí.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování

apartmány v 1. patře mají jednu ložnici se dvěma lůžky, vlastní koupelnu + WC, vybavenou kuchyňku s rozkládacím lůžkem a z balkonu přímý výhled na moře. Dva apartmány ve zvýšeném přízemí mají také jednu ložnici, vlastní koupelnu + WC, balkon nebo terasu a společnou oddělenou plně vybavenou kuchyň. Apartmány jsou určeny pro 2–4 osoby (2 lůžka + 2 přistýlky).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000