crosssearch

Thalasa

Řecko, Lefkada

Poloha: vila je postavena na jižním úbočí hory Rodaki asi 2,5 km od kouzelné malé rybářské vesničky Sivota, která je široko daleko vyhlášena vynikajícími rybími tavernami. Lze zde v létě nakoupit i základní potraviny. Z pobřeží je nádherný výhled na moře a na ostrovy...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: vila je postavena na jižním úbočí hory Rodaki asi 2,5 km od kouzelné malé rybářské vesničky Sivota, která je široko daleko vyhlášena vynikajícími rybími tavernami. Lze zde v létě nakoupit i základní potraviny. Z pobřeží je nádherný výhled na moře a na ostrovy Meganissi, Kefalia, Arkoudi a na vzdálenou Ithaku. Asi 200 m od vilky je malá oblázková pláž Xilokeratidi, která je přístupná po svažité úzké pěšince. V okolí vilky je typická středomořská voňavá květena a vyrušit Vás může jen zpěv cikád.

Ubytování: nová luxusní vilka má v přízemí obývací kuchyň s TV/satelitem, 1 ložnici s manželskou postelí, sprchu a WC a v 1. patře ložnici se 2 postelemi, koupelnu s vanou a WC. V mezaninu je další menší lůžko. Z prostorné terasy je výhled na moře, na okolní ostrovy a na bazén. Další vybavení vilky: myčka, pračka, DVD, klimatizace.

Hodnocení: malá luxusní vilka na výjimečném místě plném romantiky a klidu.

Vzdálenost od malé pláže: cca 200 m.

Vzdálenost od vesnice Sivota: cca 2,5 km.

Vzdálenost od letiště: cca 53 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000