crosssearch

Surf

Řecko, Lefkada

2 lůžka se snídaní - možnost dokoupení večeří (taverna Blue Beach) Poloha: menší hotelový komplex je postaven v údolí v bezprostřední blízkosti městské oblázkové pláže a pouhých 500 m od Vassiliki Ponti, kde naleznete obchod a další možnosti stravování.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 lůžka se snídaní - možnost dokoupení večeří (taverna Blue Beach)

Poloha: menší hotelový komplex je postaven v údolí v bezprostřední blízkosti městské oblázkové pláže a pouhých 500 m od Vassiliki Ponti, kde naleznete obchod a další možnosti stravování. Do centra Vassiliki se dostanete asi za 15 minut. Toto místo hojně využívají milovníci vodních sportů.

Ubytování: pokoje jsou pěkné a pečlivě vedené. 2lůžkové pokoje jsou buď v přízemí nebo v 1. a 2. patře. Pokoje v 1. a 2. patře mají boční nebo přímý výhled na moře. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, klimatizací a TV. K hotelu patří krásný hotelový bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Je zde také restaurace, kde se podává dobrá snídaně a kde si můžete během dne dopřát nápoje a malé občerstvení včetně salátů. Stravování: bohatší kontinentální snídaně je podávána v restauraci hotelu (u pokojů v ceně)

Hodnocení: kvalitní ubytování s vynikající polohou a dobrými službami Vás určitě nezklame.

Úschovna surfů: dárek Viamare nebo za příplatek.

Vzdálenost od pláže: cca 30 m.

Vzdálenost od centra Vassiliki: cca 1,5 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000