crosssearch

Sympatický malý rodinný hotel s all inclusive programem v řeckém stylu, s nádhernými panoramatickými výhledy na moře a okolí, s renovovanými a dobře vybavenými pokoji, s možností koupání v moři u nedalekého hotelu Ionian Blue a s transfery zdarma do živého střediska Nidri a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sympatický malý rodinný hotel s all inclusive programem v řeckém stylu, s nádhernými panoramatickými výhledy na moře a okolí, s renovovanými a dobře vybavenými pokoji, s možností koupání v moři u nedalekého hotelu Ionian Blue a s transfery zdarma do živého střediska Nidri a na pláž. Pobyt zde za mimořádně výhodné ceny doporučujeme nenáročným klientům i rodinám s dětmi.

Poloha

malý rodinný hotel na místě s krásnými výhledy na Jónské moře a protilehlé hory, na bílé plachty křižujících se bílých plachetnic směřujících do přístavu v Nidri nebo v Nikianě.  I když je hotel postaven přímo nad mořem,  nejbližší přístup do moře je v hotelu Ionian Blue vzdáleném  450 m podél silnice, kam mají klienti hotelu Sunrise volný přístup. Do živého letoviska Nidri je to 5 km, do centra Nikiany asi 2,5 km. Hotel zajišťuje zdarma transfery na pláže v Nidri a na pláž Pasha 5x  denně.

Vybavení

recepce, jídelna s venkovní terasou, vnitřní bar, WiFi v celém areálu hotelu, bar u bazénu, venkovní bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, zahrada.

Služby za poplatek

klimatizace mimo období od 5.7. do 26.8., importované alkoholické nápoje, lahvové nápoje, džusy z čerstvého ovoce, káva espresso či cappuccino, čistírna prádla, pronájem kol, konzumace v baru po skončení all inclusive programu ve 22:30 hodin.

Ubytování

všech 37  pokojů bylo zrenovováno a je příjemně zařízeno a vybaveno koupelnou s WC, klimatizací (bez poplatku od 5.7. do 26.8.), SAT/TV, ledničkou, trezorem, vysoušečem vlasů, rychlovarnou konvicí, telefonem, balkonem či terasou. 2lůžkové pokoje mají výhled na moře, některé jsou s přistýlkou pro 3. osobu. Velký rodinný pokoj je v přízemí, velmi prostorný, s oddělenými pokoji pro děti a rodiče. Ubytovat může i 4 dospělé osoby. U tohoto pokoje doporučujeme velmi včasnou rezervaci. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Stravování All inclusive

snídaně (08.00-10.00), obědy (13.00-15.30), večeře (19.00-21:00) formou bufetu, lehké odpolední občerstvení (15.30-17:00), rozlévané nealkoholické (včetně ledové kávy), místní alkoholické (víno, točené pivo, ouzo) nápoje (10:30-22:30), lehátka a slunečníky u bazénu, WiFi, hotelový transfer několikrát denně do Nidri.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000