crosssearch

Steven

Řecko, Lefkada

Poloha: vilka je postavena v klidném prostředí ve svahu nad mořem v části Vassiliki Ponti. Cestu na pláž si můžete zkrátit po schodech vedoucích kolem vilky Fotis. Ubytování: studia i apartmány jsou moderně vybaveny. Mají sprchu, WC, balkón s výhledem na moře, kuchyňský kout...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: vilka je postavena v klidném prostředí ve svahu nad mořem v části Vassiliki Ponti. Cestu na pláž si můžete zkrátit po schodech vedoucích kolem vilky Fotis.

Ubytování: studia i apartmány jsou moderně vybaveny. Mají sprchu, WC, balkón s výhledem na moře, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky, kávovaru, mikrovlnné a elektrické trouby), TV, klimatizaci a fén. Ve vile jsou apartmány s 1 ložnicí a se 2 lůžky v obývací části (lze vyžádat další lůžko), dále velký podkrovní apartmán se 2 ložnicemi a obývací částí (rozkládací gauč) a studia až pro 4 osoby (2 řádná lůžka + 1 manželská postel).

Hodnocení: kvalitní ubytování nedaleko pláže s okouzlujícím výhledem na moře. Doporučujeme také pro vyznavače windsurfingu.

Úschovna surfů: dárek Viamare nebo za příplatek.

Vzdálenost od pláže: cca 150 m.

Vzdálenost od centra Vassiliki: cca 1,7 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000