crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Stavlos

Řecko, Lefkada

Malá přízemní vilka má vynikající polohu téměř bezprostředně u městské pláže. Mezi pláží a vilkou je pouze hotel Phoenix, který patří stejným majitelům. Právě v tomto hotelu si můžete dokoupit snídaně, dát si malé občerstvení nebo využít bazén.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

malá přízemní vilka má vynikající polohu téměř bezprostředně u městské pláže. Mezi pláží a vilkou je pouze hotel Phoenix, který patří stejným majitelům. Právě v tomto hotelu si můžete dokoupit snídaně, dát si malé občerstvení nebo využít bazén. Do centra městečka se dostanete za pouhých 10 minut podél moře nebo pohodlně po silnici. Vilka je obklopena zahradou, která ji chrání před hlukem.

Ubytování

jednoduše zařízené přízemní apartmány jsou určeny maximálně pro 2 dospělé a dítě. V ložnici jsou 2 řádná lůžka a v malé kuchyňce je další lůžko v kykladském stylu. Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, terasou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky). Terasy oddělené přepážkami skýtají dostatek soukromí.

Hodnocení

ubytování s vynikající polohou v bezprostřední blízkosti pláže, v klidném prostředí, s možností využití služeb kvalitního rodinného hotelu.

Úschovna surfů: možno za příplatek.
Vzdálenost od pláže: cca 50 m.
Vzdálenost od centra Vassiliki: cca 800 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000