crosssearch

Scholio

Řecko, Lefkada

Poloha: malá vilka postavená v typicky jónském stylu stojí u silnice v horní části vesničky Agios Nikitas. Ubytování pro hosty je v 1. patře a přízemí dosud slouží pro účely vyučování jako jednotřídka. Použijete-li pěšinu, dostanete se velmi rychle i do centra vesničky a na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: malá vilka postavená v typicky jónském stylu stojí u silnice v horní části vesničky Agios Nikitas. Ubytování pro hosty je v 1. patře a přízemí dosud slouží pro účely vyučování jako jednotřídka. Použijete-li pěšinu, dostanete se velmi rychle i do centra vesničky a na místní krásnou pláž, odkud můžete pokračovat lodičkou na pláž Milos. Vydáte-li se po silnici nahoru, dojdete asi za 15 minut na další překrásnou pláž této oblasti na pláž Pefkoulia.

Ubytování: studia nejsou příliš prostorná a jsou jednoduše zařízená. V některých studiích lze vyžádat přistýlku. Balkóny jsou situované do zahrad nebo k silnici. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC a balkónem.

Hodnocení: moderní ubytování s dobrou dostupností pláže i centra romantické vesničky, které Vám poskytne soukromí a klid.

Vzdálenost od pláže: cca 150 m.

Vzdálenost od centra Agios Nikitas: cca 130 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000