crosssearch

San Nicolas Resort

Řecko, Lefkada

Tento hotel je postavený na břehu Jónského moře a je obklopen svěží zelenou krajinou. Nachází se na levém břehu zálivu Mikros Gialos, těsně pod vesničkou Poros. Hlavní město Lefkada je vzdáleno 26 km a letovisko Nidry 7 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento hotel je postavený na břehu Jónského moře a je obklopen svěží zelenou krajinou. Nachází se na levém břehu zálivu Mikros Gialos, těsně pod vesničkou Poros. Hlavní město Lefkada je vzdáleno 26 km a letovisko Nidry 7 km. Tento region je optimální pro ničím nerušený pobyt daleko od hektického tempa života města a spojuje relaxaci s fyzickými aktivitami, jako je koupání v křišťálově čistém moři nebo procházky podél zelených turistických trasách na ostrově.

Vybavení hotelu

Venkovní bazén (25m), dětský bazén, bar u bazénu, bar, plážový bar, restaurace se středomořskou a mezinárodní kuchyní, billiard.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Vybavení pokoje

V hotelu je k dispozici několik typů pokojů, které všechny nabízejí úchvatný výhled na moře. Ke standardnímu vybavení pokojů patří klimatizace, SAT-TV, wifi připojení k internetu zdarma, vysoušeč vlasů, minibar, telefon, trezor, koupelna/WC, balkon nebo terasa s posezením.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000