crosssearch

Rising Sun

Řecko, Lefkada

Obrázek není k dispozici

Vila patří do souboru 3 samostatných vilek Eden, nacházejících se na jihu Lefkady, 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájnou Ithaku a Kefallonii.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

vila patří do souboru 3 samostatných vilek Eden, nacházejících se na jihu Lefkady, 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájnou Ithaku a Kefallonii.


Ubytování

až 5 lůžek

areál se nachází přímo na pobřeží s vlastním romantickým terasovitým vstupem do pohádkově průzračného moře. Vila Rising Sun je nejmenší vilkou v areálu Eden.
V přízemí vily se nachází velký obytný salón s TV/SAT, DVD přehrávačem a CD/Rádio přehrávačem, plně vybavená kuchyň (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledů), koupelna se sprchovým koutem a WC. V přízemí je také velká terasa s jídelním stolem a venkovním posezením zastřešená pergolou.
V 1. patře jsou 2 ložnice. U každé je vlastní koupelna, 1 je vybavena sprchovým koutem a 2. sprchovým koutem a masážní vanou. Je zde také velký balkon zastřešený pergolou s venkovním posezením a houpací sítí. K vile patří soukromý bazén 8 x 4,5 m, hloubka 1,1 - 1,5 m, čištěný moderním ozonovým systémem, s lehátky a slunečníky. Vila je plně klimatizovaná a je zde k dispozici Wi-Fi internet. U vilky je místo pro parkování.

 

Stravování

Vlastní


Hodnocení

díky nejvyšší poloze nabízí vila Rising Sun překrásný výhled na celou zátoku i dostatek soukromí, zároveň má nejvíce obytného prostoru, jak ve velkém salónu, tak na rozlehlých terasách a v okolí bazénu.
Vzdálenost od Evgiros: cca 3 km.
Vzdálenost od pláže Skidi: cca 2,5 km.
Vzdálenost od pláže Amouso: cca 3,5 km.
Vzdálenost od letiště: cca 60 km.

 


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000