crosssearch

Třípatrový rodinný hotel vystavěný na vyvýšeném místě s překrásným výhledem na záliv, letovisko Vasiliki a její část Ponti. Letovisko je vzdáleno 39 km od hlavního města Lefkada. Nejbližší restaurace a kavárny se nacházejí cca 150m od hotelu. Letovisko Vasiliki (nákupy, bary,...

Konečná cena za osobu od: 5 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Třípatrový rodinný hotel vystavěný na vyvýšeném místě s překrásným výhledem na záliv, letovisko Vasiliki a její část Ponti. Letovisko je vzdáleno 39 km od hlavního města Lefkada. Nejbližší restaurace a kavárny se nacházejí cca 150m od hotelu. Letovisko Vasiliki (nákupy, bary, taverny) vzdáleno necelý 1 km od hotelu.

Vybavení hotelu:

Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace s terasou a výhledem na moře, hotelový bazén s barem, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, ala carte restaurace s vyhlášenou kuchyní, parkoviště. Na recepci k dispozici trezory (zdarma) a ve většině areálu wi-fi připojení (zdarma).

Sport a zábava:

Vodní sporty (windsurfing) na pláži. V hotelu biliárd. Doporučujeme procházku do rybářského přístavu ve Vasiliki (cca 1km), který nabízí zábavu ve svých barech a tavernách.

Pláž:

Písečná pláž cca 200m od hotelu s přístupem po schodech, pozvolný vstup do moře, vhodné pro děti. Slunečníky a lehátka na pláži (za zvýhodněnou cenu).

Stravování:

Light all inclusive, bufetová snídaně, oběd a večeře. Během oběda a večeře je podáváno zdarma pivo, nealkoholické nápoje a víno. Během odpoledního občerstvení, v době určené hotelem, je podávána káva, čaj a sušenky.

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje (s možností až dvou přistýlek) s výhldem na moře jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, lednicí a TV.

Tipy pro správnou volbu:

- krásný výhled - klimatizované pokoje - light all inclusive

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 77 termínů

Celkem 77 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000