crosssearch

Picola

Řecko, Lefkada

Poloha: malý domeček stojí v oplocené zahradě, kde nelze přehlédnout starou borovici, mandlovník a studánku. Dům je tak chráněn před prudkým řeckým sluncem a je ideálním prostředím pro rodinu s dětmi. Je v klidném prostředí, pláž je snadno dostupná a centrum vesničky je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: malý domeček stojí v oplocené zahradě, kde nelze přehlédnout starou borovici, mandlovník a studánku. Dům je tak chráněn před prudkým řeckým sluncem a je ideálním prostředím pro rodinu s dětmi. Je v klidném prostředí, pláž je snadno dostupná a centrum vesničky je opravdu na dosah.

Ubytování: nejstarší dům v Agios Nikitas prošel celkovou rekonstrukcí a je dobře udržovaný. Ve zvýšeném přízemí je obytná kuchyň s manželským lůžkem a v patře je ložnice se 2 lůžky. Vilka je vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, klimatizací, zadní a přední terasou.

Hodnocení: příjemný starý dům moderně vybavený s hezkou zahradou a s vynikající polohou velmi blízko krásného koupání přímo v centru staré vesnice.

Vzdálenost od pláže: cca 120 m.

Vzdálenost od centra Agios Nikitas: cca 60 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000