crosssearch

Pěkné ubytování na pozoruhodném místě jen pár metrů od krásné oblázkové pláže. Ubytování je postaveno ve svahu nad krásnou pláží Mikros Gialos v zátoce Rouda Bay. Na pláž se dostanete velmi rychle po schodišti a pak seběhnete pár metrů po silnici.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pěkné ubytování na pozoruhodném místě jen pár metrů od krásné oblázkové pláže.

Poloha

ubytování je postaveno ve svahu nad krásnou pláží Mikros Gialos v zátoce Rouda Bay. Na pláž se dostanete velmi rychle po schodišti a pak seběhnete pár metrů po silnici. V místě je malý obchod a několik taveren. V malém přístavu si můžete od rybářů koupit čerstvé ryby.

Ubytování

malý komorní hotel se skládá ze 2 budov a z malé recepce s barem a terasou. V každé budově jsou 2 studia a 2 mezonetové apartmány, které jsou prostorné a velmi dobře vybavené. Studia mají manželskou postel a rozkládací gauč. Mezonetové apartmány mají v 1. patře ložnici (se dveřmi) s manželkou postelí a koupelnu s WC. Dole je obývací kuchyň s moderně zařízeným kuchyňským koutem (včetně vařiče s troubou, lednice s mrazákem, základního nádobí a varné konvice) a rozkládacím gaučem (2 lůžka) a další koupelna se sprchou a WC. Studia a apartmány jsou dále vybaveny TV, klimatizací a prostornými balkóny, odkud je krásný výhled na moře.

Stravování

v malém baru na příjemné zastíněné terase si můžete dát snídani podle jídelního lístku. Podává sezde i malé občerstvení a nápoje.

Vzdálenosti

od pláže Mikros Gialos: cca 50 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000